Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym

Uwielbiamy fotograficzne sesje dziecięce, co tu dużo mówić sama słodycz podczas pracy :) - szczególnie takie jak ta, z uroczym i fantastycznym modelem Igorem. 

Podczas naszej fotograficznej podróży dotykaliśmy mnóstwa ciekawych przygód

A jakie tajemnice i jakie skarby skrywała walizka? Jak sprawdził się Igor w roli modela, podróżnika? ... co tu dużo mówić każdy uśmiech, każda minka, każde uważne spojrzenie zachwyca... zresztą zobaczcie sami. 

Fotografia dzieci daje mnóstwo radości, zarówno sesje studyjne jak i plenerowe. Plenerowe jednak lubimy chyba najbardziej :) szalone, z mnóstwem pomysłów i zabawy. Mimo spontaniczności fotograficzne sesje rodzinne i dziecięce są dość dokładnie przygotowywane. Miejsce, klimat, stylizacje... nad wszystkim czuwamy, aby efekt spełnił oczekiwania. Myslę że po oglądnięciu tej fotograficznej opowieści, znajdziecie się sami w zaczarowanym świecie naszych zdjęć. 

Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym ... :)

 

 

Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym Igor, mały podróżnik z walizką, czarodziejskim zegarem i aparatem fotograficznym

Dodaj komentarz