Nasz album ślubny

    Od dzisiaj oprócz fotografii ślubnej  mamy przyjemność zaoferować Państwu unikalną galerię ślubną oraz organizer internetowy Nasz Album Ślubny! 

    Jest to najnowszej generacji narzędzie internetowe do planowania uroczystości ślubnej. Tylko u nas w ramach pakietu ślubnego otrzymujecie nieodpłatny dostęp do tego narzędzia, dzięki któremu wspólnie stworzymy najpiękniejszy album ślubny  

    Razem z nami oczarujcie swoich gości nowym wymiarem organizacji ślubu :)  

To dla Was nie tylko wygodny sposób na oglądanie i dzielenie się zdjęciami ślubnymi z najbliższymi, ale rewelacyjne miejsce do zarządzania i organizacją Waszego Ślubu.

Wydatki, lista gości, lista prezentów, mapa dojazdu, blog i oczywiście galeria fotografii ślubnej ... to wszystko na jednej stronie www z własnym adresem z dostępem w każdym miejscu na świecie!

Chcecie poinformować swoich gości o ważnych wydarzeniach Waszego Ślubu? Drogą elektroniczną wiadomość z ważnymi szczegółami dotrze błyskawicznie do wszystkich :) 

Specjalnie dla naszych Par Młodych narzędzie dzięki, któremu zaoszczędzą niepotrzebny stres i bezcenny czas, czyli Nasz Album Ślubny!!!

Sami wiecie że w trakcie przygotowań nic nie jest tak ważne jak Wasz czas, w końcu sami chcecie dopilnować każdego szczegółu.

Stres? Dzięki nam i dobrej organizacji ślubu przestaniecie się stresować o najważniesze rzeczy. 

Pokażecie Swoim gościom weselnym że zależy Wam na ich jak najlepszym traktowaniu.

 

STRONA DLA NARZECZONYCH :)

 

Oglądnijcie film i zobaczcie jakie to dla Was wygodne, skuteczne, proste w obsłudze i fajne :) 

 

 

- MAPA DOJAZDU czyli nie zgubcie żadnego gościa ;)  zaznaczcie najważniejsze miejsca na interaktywnej mapie. Dzięki temu żaden gość się nie zgubi.

- BLOG ŚLUBNY czyli dzielcie się z gośćmi i znajomymi szczegółami z przygotowań do najważniejszego dnia w Twoim życiu.

- LISTA PREZENTÓW czyli jak uniknąć niechcianych i jak ułatwić gościom trudne zadanie znalezienia odpowiednich prezentów ślubnych. 

- SESJA NARZECZEŃSKA - podzielcie się z goścmi i bliskimi piękną zapowiedzią Waszego ślubu - sesją narzeczeńską. 

- WŁASNA NIEPOWTARZALNA DOMENA  - cieszcie się własnym niepowtarzalnym adresem internetowym.

 

   ORGANIZER ŚLUBU I WESELA :)

 

LISTA GOŚCI - wygodnie, szybko i bez pomyłek twórzcie listę wszystkich Waszych gości, z którymi będziecie bawić się w tym najważniejszym dla Was dniu.

LISTA WYDATKÓW - kontrolujcie swój budżet, aby uniknąć stresu związanymi z wydatkami.

LISTA ZADAŃ - aby nie umknęła Wam żadna ważna sprawa :)

PLAN DNIA - aby wszystko było dokładnie zaplanowane i biegło zgodnie z Waszymi oczekiwaniami

LISTA KONTAKTÓW - w razie potrzeby wszystkie telefony usługodawców powinny być w jednym miejscu.

 ... a po wszystkim czas pokazać piękne fotografie ślubne gościom :) czyli Wasz Album Ślubny :) 

Wystarczy tylko kilka klików i wszyscy fotografie ślubne mogą oglądać w specjalnie dla Was stworzonej galerii internetowej.

Już dzisiaj dołaczcie do nowoczesnych Par Młodych, tylko u nas to rewelacyjne narzędzie  NASZ ALBUM ŚLUBNY W CENIE PAKIETU ŚLUBNEGO ... ZAPRASZAMY!

 

Studio Malin - Fotografia Ślubna Rzeszów, Kraków, Lublin, Nowy Sącz, cały świat - Nasz Album Ślubny tylko u nas! Zapraszamy!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY FOTOGRAFIA ŚLUBNA NASZ ALBUM ŚLUBNY

Dodaj komentarz