Natalia i Paweł

data publikacji: 15.07.2015

tagi: sesja ślubna, fotografia ślubna, fotograf ślubny

"Gdy pierwszy raz Miłość puka do drzwi
Jaki błogi to stan Gdy całujesz mnie i
Nagle cały ten świat Rozpromienia się w krąg
Znika smutek i strach Kiedy trzymasz mą dłoń
Już unosi mnie twój Pocałunek do gwiazd
Teraz wiem czuję to Pierwszy raz !"

... dawno oczekiwany reportaż ślubny i fotograficzna sesja ślubna niezwykłej, zjawiskowej i tak cudownie zakochanej pary młodej - Natalii i Pawła, opowiedziana w niesamowitych kadrach :)

Fotografia ślubna w takich chwilach i z taką parą to niesamowite przeżycie... radość, miłość, szczęście, magia.

Cały nasz zaczarowany, fotograficzny świat... zapraszamy! Studio Malin Fotografia Ślubna Rzeszów, Warszawa, Kraków... cały świat!

 

fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła fotografia ślubna rzeszów, ślub Natalii i Pawła

Dodaj komentarz