
Angelika i Kamil
data publikacji: 22.02.2019
tagi: sesja slubna plener lawenda fotografia slubna ogród pełen lawendy
Fotografia jest trochę jak religia, artystyczne wyzwanie. Z połączenia tych dwóch udaje się nam tworzyć historie, fotograficzne opowieści.
Fotografia ślubna nie jest prostym zetknięciem się z osobami stającymi przed obiektywem i nie mówimy tutaj o technice, jakiego używamy obiektywu czy oświetlenia to mało ważne... Najważniejsze jest to co chcemy wydobyć
Angelika, Kamil i Ogród Pełen Lawendy połączeni w swojej historii...
...my ich historie i przeżycia przekształcamy w obrazy oraz pamiątki, wtedy czynność wykonywania zdjęć działa kojąco. Same fotografie dają dają poczucie przeszłości i niepodważalnego argumentu że historia się wydarzyła.
Ukrywamy się za aparatem i stwarzamy maleńki fragment innego świata - świata obrazów, który głośno obwieszcza, że przetrwa nas wszystkich
Dzisiaj krótko, zapowiedź tego zjawiskowego lawendowego, letniego pleneru ślubnego... zapraszamy.

























Dodaj komentarz