Sesja narzeczeńska czyli przedsmak sesji ślubnej :)

Dla Nas każde zlecenie fotografii ślubnej wymaga indywidualnej rozmowy, spotkania w celu dostosowania oferty do Waszych potrzeb.

Tak, aby fotografie były dla Was wyjątkowym prezentem, czy osobistą myślą z danego dnia.

Dlatego tak bardzo lubimy sesje narzeczeńskie, taki przedsmnak wspólnej pracy na reportażu ślubnym oraz czas kiedy możemy się wzajemnie poznać. 

Tematykę sesji zawsze ściśle dopasowywujemy do Waszych charakterów, marzeń i oczekiwań. Na sesji narzeczeńskiej oraz sesji ślubnej zawsze o każdy szczegół stylizacji, wybór miejsca dbamy my oczywiście słuchając Waszych oczekiwań i marzeń :)

Wyglądem, przed sesją fotograficzną przyszłej Pani Młodej zajmie się profesjonalna wizażystka i stylistka. 

Wykorzystujemy całe swoje doświadczenie i wiedzę, pokazujemy i uczymy jak zachowywać się przed obiektywem a dodatkowo dla wszystkich jest to świetna zabawa i miło spędzony czas. Fotografujemy Wasze emocje, chcąc abyście skupili się na sobie, swojej miłości i przywiązaniu :)

 Całość zawsze wygląda jak profesjonalna sesja fotograficzna do najlepszych magazynów mody. 

Sesje narzeczeńskie oraz ślubne realizujemy specjalnie przygotowanych sceneriach lub w naszym profesjonalnie wyposażonym studio fotograficznym w Rzeszowie. Aby zrealizować Wasze marzenia jesteśmy w stanie pojechać w najdalszy zakątek świata.

Jeżeli macie już dość słabych zdjęć i marzycie o profesjonalnych fotografiach, uszytych na Waszą miarę  to macie to na wyciągnięcie dłoni…

Nasze fotografie ślubne staną się dla Was formą osobistej pamiątki,  wyjątkowym prezentem, cytatem z okresu w życiu, czy osobistą myślą z danego dnia, którą możecie się podzielić z innymi bądź zachować dla siebie. 

Zapraszamy! 

 

Dodaj komentarz