Wasza obecność tutaj jest dla nas PIĘKNĄ niespodzianką

MAMY WSZYSTKO co DOBRE, SŁODKIE I MIŁE

Kreatywnie i emocjonalnie zainspirowani Waszą historią, wspólnie uczynimy z niej wyjątkowe dzieło.
Jesteśmy obserwatorami starającymi się na Waszym dniu uchwycić każdą ulotną chwilę którą potem możecie podzielić się z innymi.
Ponieważ mocno wierzymy w cudowność relacji międzyludzkich, więź z Wami będzie dla nas niesamowitym źródłem inspiracji.
Pozwoli udokumentować Wasz dzień, sprawiając, że poczujecie się swobodnie i stworzymy jedyne w swoim rodzaju i ponadczasowe fotograficzne opowieści.

NIERUCHOMA FOTOGRAFIA TO CHWILA OBDARZONA PRZYWILEJEM TRWAŁOŚCI, MOŻNA JĄ ZAMIENIĆ NA NIEWIELKI, PŁASKI PRZEDMIOT I OGLĄDAĆ DO WOLI.

hISTORIE ŚLUBNE

sTUDIO mALIN

Opowiadanie historii miłosnych, sesji ślubnych w czarujących krajobrazach - to zdecydowanie to, co uwielbiamy robić i sprawia to, że ​​czujemy się bardzo szczęśliwi. Fotografowanie postrzegamy jako moment dzielenia się, akt miłości i zaufania do nas. Wspólnie uchwycimy najprawdziwszą wersję Waszej dwójki. Stwórzmy razem coś niesamowitego!

aRTYSTYCZNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

STUDIO MALIN

Czasem zadajemy sobie pytanie jak tego można nie kochać? Całej tej fotografii ślubnej! Towarzyszymy Wam, a zarazem nie absorbujemy swoją obecnością, pracując na najnowszym sprzęcie fotograficznym wykorzystujemy światło naturalne aby nie zakłócać tych szczególnych chwil błyskaniem fleszy. Jesteśmy dyskretni i pragniemy abyście czerpali radość bez dodatkowego stresu związanego z pracą fotografa. Jesteśmy w stanie pojechać na sesję ślubną w najdalszy zakątek świata aby zrealizować Wasze marzenia!

NATURALNA FOTOGRAFIA ślubna

O nas...

“Zarówno sesja narzeczeńska jak i ślubna to strzał w dziesiątkę! Profesionalizm i doświadczenie fotografa sprawiło, że pierwszy stres ustąpił bardzo szybko i wyjątkowo dobrze czuliśmy się przed obiektywem. Zdjęcia są na naprawdę wysokim poziomie. Studio Malin potrafi fotografować nie tylko ludzi ale także emocje, które tak bardzo chcieliśmy uwiecznić w takim momencie. Sesja narzeczeńska i ślubna już za nami, ale to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie ze Studio Malin…” 

Sylwia i Patryk

 

“Studio Malin tworzy cudowne kadry, w których światło i emocje są uchwycone w idealny sposób. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na zatrzymanie najważniejszych momentów w życiu. Z przyjemnością patrzymy na te artystyczne kompozycje po latach, kiedy wiszą w ramach na ścianie…”

Ania i Witek

 

“Dziękujemy za zdjęcia podczas naszego wesela! Widziałam już jedno na instagramie i zapowiada się pieknie! Dziekujemy za rady i za spokoj podczas stresującego dla nas dnia:) “

Beata i Marek

 

“Nasz fotograf ślubny był absolutnie niesamowity! Jego umiejętność uchwycenia piękna chwil i emocji w naszym wyjątkowym dniu jest niezrównana. Każda fotografia jest prawdziwym dziełem sztuki, które wywołuje w nas wzruszenie i pozwala nam wracać do tych niezapomnianych momentów. Jego profesjonalizm, kreatywność i umiejętność uchwycenia najdrobniejszych detali sprawiły, że sesja zdjęciowa była przyjemnością. Gorąco polecamy każdej przyszłej parze młodej – z pewnością dostaniecie piękne wspomnienia na całe życie!”

Kamila i Sławek

 

“Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego fotografa ślubnego! Ich talent i pasja do tworzenia niezwykłych zdjęć są zaskakujące. Każda fotografia jest pełna emocji, piękna i autentyczności. Nasze wspomnienia z dnia ślubu zostały uwiecznione w sposób, który przekraczał nasze oczekiwania. Zdjęcia to prawdziwe dzieło sztuki, którymi będziemy cieszyć się przez całe życie. Profesjonalizm, cierpliwość i zdolność do uchwycenia najważniejszych momentów sprawiły, że cała sesja zdjęciowa była nie tylko przyjemnością, ale także relaksującym doświadczeniem. Gorąco polecamy!”

Alina i Maciej

Portfolio

Są tak dobre, słodkie, sympatyczne i bezpretensjonalne, jak tylko człowiek, ale nie wie wystarczająco dużo, by wejść, kiedy pada deszcz...

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ŚWIATA