Gdy doświadczenie spotka się z nieograniczoną kreatywnością, aby zarejestrować Waszą miłosną historię.

Lecz najpierw... opowiemy Wam naszą historię. Fotografia towarzyszy nam odkąd pamiętamy. Światło i emocje ujęte w kadry stały się częścią naszego codziennego życia. Oprócz fotografii ślubnej i okolicznościowej, zajmujemy się także fotografią portretową oraz komercyjną. Współpracowaliśmy nawet z markami z branży fashion oraz beauty, które na pewny byście kojarzyli! To wszystko ukształtowało nasz styl i sposób, w jaki patrzymy na świat.

Teraz oferujemy to także Wam! Do dzisiaj pamiętamy nasz pierwszy ślub, co to były za emocje! I pomimo upływu tego czasu, nadal towarzyszą nam one za każdym razem.

Opinie klientów

“Zarówno sesja narzeczeńska jak i ślubna to strzał w dziesiątkę! Profesionalizm i doświadczenie fotografa sprawiło, że pierwszy stres ustąpił bardzo szybko i wyjątkowo dobrze czuliśmy się przed obiektywem. Zdjęcia są na naprawdę wysokim poziomie. Studio Malin potrafi fotografować nie tylko ludzi ale także emocje, które tak bardzo chcieliśmy uwiecznić w takim momencie. Sesja narzeczeńska i ślubna już za nami, ale to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie ze Studio Malin…” 

Sylwia i Patryk

 

“Studio Malin tworzy cudowne kadry, w których światło i emocje są uchwycone w idealny sposób. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na zatrzymanie najważniejszych momentów w życiu. Z przyjemnością patrzymy na te artystyczne kompozycje po latach, kiedy wiszą w ramach na ścianie…”

Ania i Witek

 

“Dziękujemy za zdjęcia podczas naszego wesela! Widziałam już jedno na instagramie i zapowiada się pieknie! Dziekujemy za rady i za spokoj podczas stresującego dla nas dnia:) “

Beata i Marek

 

“Nasz fotograf ślubny był absolutnie niesamowity! Jego umiejętność uchwycenia piękna chwil i emocji w naszym wyjątkowym dniu jest niezrównana. Każda fotografia jest prawdziwym dziełem sztuki, które wywołuje w nas wzruszenie i pozwala nam wracać do tych niezapomnianych momentów. Jego profesjonalizm, kreatywność i umiejętność uchwycenia najdrobniejszych detali sprawiły, że sesja zdjęciowa była przyjemnością. Gorąco polecamy każdej przyszłej parze młodej – z pewnością dostaniecie piękne wspomnienia na całe życie!”

Kamila i Sławek

 

“Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego fotografa ślubnego! Ich talent i pasja do tworzenia niezwykłych zdjęć są zaskakujące. Każda fotografia jest pełna emocji, piękna i autentyczności. Nasze wspomnienia z dnia ślubu zostały uwiecznione w sposób, który przekraczał nasze oczekiwania. Zdjęcia to prawdziwe dzieło sztuki, którymi będziemy cieszyć się przez całe życie. Profesjonalizm, cierpliwość i zdolność do uchwycenia najważniejszych momentów sprawiły, że cała sesja zdjęciowa była nie tylko przyjemnością, ale także relaksującym doświadczeniem. Gorąco polecamy!”

Alina i Maciej